Założyliśmy swój klan w WoT!

W związku z naszym niesłabnącym zainteresowaniem tytułami Wargamingu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności i stworzyć klan w grze World of Tanks! Tak powstała drużyna Polbit WoT League, która będzie dynamicznie będzie zdobywała kolejne osiągnięcia w hierarchii zorganizowanych ekip.

Wspólne granie w klanie to przede wszystkim szansa na poznanie nowych osób. Już więcej nie musisz martwić się o to, że będziesz grał sam, bo na każdym kroku będą czekać na Ciebie kompani, którzy wesprą Cię w bitwie doświadczeniem, bądź doradzą jaka maszyna jest aktualnie lepsza. Uniwersalność oraz możliwość poszerzania swojej wiedzy o tym wyjątkowym tytule to szansa dla wszystkich tych, którzy są gotowi na zupełnie nowy rozdział w grupie ambitnych czołgistów.

Klan oferować będzie przede wszystkim możliwość wspólnego rozgrywania twierdz oraz bitew klanowych. Zamierzamy również w przyszłości organizować konkursy dla najaktywniejszych graczy – począwszy od sprzętu komputerowego po złoto w grze, bądź czołgi premium.

Aby dołączyć do grupy wystarczy, że napiszecie wiadomość na polbitwotleague@gmail.com z podstawowymi szczegółami o Was, tj. Waszym pseudonimem w grze, doświadczeniem w World of Tanks, jak również liczbą pojazdów co najmniej VI poziomu. Przyjmujemy każdego, ale by rozgrywać bitwy klanowe niezbędne jest posiadanie przynajmniej jednego czołgu na VI poziomie. Więcej informacji można uzyskać na naszym serwerze Discord.