Turniej FIFA 19 na otwarcie sklepu

Już 1 grudnia o godzinie 10:00 nastąpi oficjalne otwarcie nowego sklepu Polbit przy ulicy Słoneczny Sad 33 w Dołujach. Ten wyjątkowy dzień zamierzamy przeżyć bez żadnych zahamowań – najlepsze ceny, świetne promocje oraz szeroki asortyment produktów na wyciągnięcie ręki. Bawmy się!

Z tej okazji postanowiliśmy przygotować darmowy turniej w FIFA 19 na konsolach PS4. Z racji mocno limitowanego czasu oraz miejsca – w turnieju będzie mogło wziąć udział wyłącznie 32 graczy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres filip@eliga.pl, w wiadomości podając swoje imię, pseudonim oraz klub, którym będzie chciało się grać. Szczegółowe informacje o wynikach przeprowadzonego losowania, dostępności miejsc czy godziny na którą trzeba się stawić zostaną wysłane drogą mailową w wiadomości zwrotnej. Główną nagrodą w rozgrywkach jest tablet Lenovo ThinkPad Yoga 11e, pozostałych półfinalistów nagrodzimy kodami do sklepu Polbit. Pełen regulamin turnieju dostępny jest pod tym adresem.

Na miejscu odbędą się także inne konkursy i turnieje, w tym mecz pokazowy w League of Legends pomiędzy drużynami Technikum Kreatywnego i Zespołu Szkół Łączności. Chcemy w ten sposób zakomunikować, że uważnie obserwujemy trendy oraz zapotrzebowanie na turnieje dla uczniów szkół średnich. Liczymy na to, że w przyszłym roku ten kierunek nabierze rozpędu i pomoże nam stworzyć jeszcze więcej fantastycznych turniejów dla lokalnych ośrodków edukacyjnych.

Filip Mozol, menadżer Polbit Esport League
Z optymizmem spoglądamy na przyszły rok kalendarzowy. Wierzymy, że otwarcie nowego obiektu pozwoli na cykliczne organizowanie turniejów oraz będzie szansą dla wielu młodych ludzi na zaangażowanie się w świat sportu elektronicznego. Gorąco zachęcam do towarzyszenia nam podczas grudniowego otwarcia. Do zobaczenia!