Polbit Pogoń Szczecin ESPORT

Z ogromną dumą pragniemy was poinformować, że Polbit Pogoń Szczecin ESPORT stał się rzeczywistością. Chcemy dać wam możliwość doskonalenia waszego wirtualnego talentu stąd w naszej Dumie Pomorza powstaje sekcja e-sportowa, która nosi nazwę Polbit Pogoń Szczecin E-Sport.

Pierwszym celem będzie skupienie się na grze FIFA 2019. W najbliższym czasie odbędą się dwa turnieje: Ekstraklasa CUP oraz Ekstraklasa Games, w których będą rywalizować reprezentanci klubów sportowych. W ramach współpracy oraz zbliżających się turniejów wyłoniliśmy graczy, którzy będą godnie reprezentować naszą lokalną drużynę. Są nimi: Nikodem ,,Piko” Pawlak oraz Marcin ,,mrn” Sczes. Piko będzię reprezentował nas na dwóch turniejach, Mrn na Ekstraklasa Games. Marcin jest wypożyczony od drużyny Alsen Team.

Nasze pole będzię stale się powiększać jeśli chodzi o inne gry. W przyszłości planujemy również rozgrywki z: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Fortnite oraz PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.

Wierzymy, że na podstawie naszej współpracy odbędzie się wiele ciekawych przedsięwzięć. Obserwujcie nas aby być na bieżąco!