Polbit Arena Tournament w Technoparku Pomerania

Ze smutkiem zawiadamiamy, że jesteśmy zmuszeni przenieść organizację wydarzenia Polbit Arena Tournament 2018 z naszej nowo powstałej hali w Dołujach do Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Cyfrowej 6 w Szczecinie.

Technopark Pomerania jest jednym z najnowocześniejszych obiektów technologicznych w Szczecinie, w pełni przystosowanym do organizowania turniejów w gry komputerowe. Rozbudowana infrastruktura pozwala na zagwarantowanie najwyższej jakości rozgrywek, zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Co więcej, nie mamy wątpliwości, że dogodna lokalizacja będzie również bardziej komfortowa dla wszystkich odwiedzających.

Rozgrywki odbędą się w budynku F2 Technoparku Pomerania. Wszyscy kibice, którzy zakupili bilety będą mogli przyjść na wydarzenie w sobotę oraz niedzielę już od 9:00. Start wydarzenia planowany jest na 9:40 – 20 minut przed pierwszym spotkaniem.

Jednocześnie informujemy, że nie zamierzamy rezygnować z turniejów na naszej nowej hali, a pierwsze rozgrywki odbędą się już w ciągu najbliższych tygodni. Nasza decyzja podyktowana jest względami formalnymi, w tym decyzjami budowlanymi – co przekłada się bezpośrednio na brak możliwości zorganizowania turnieju w naszej nowej hali w Dołujach. Głęboko wierzymy jednak, że ta niedogodność nie powstrzyma wszystkich fanów przed dopingowaniem swoich ulubionych drużyn. Zwłaszcza, że wszystkie zaplanowane atrakcje odbędą się planowo i dalej będzie można na miejscu spotkać wszystkich zawodników oraz skorzystać ze strefy wirtualnej rzeczywistości od Projekt Reality.