Pirates News – utalentowani rekruci #ARRMY

Czas świąt u Piratów obfitował nie tylko w przepyszne jedzenie, wolne chwile na seriale czy filmy. Był również pełen sukcesów młodych rekrutów #ARRMY. Projekt wszedł w fazę zaawansowanego rozwoju, który bacznie obserwujemy.

aV, killtronic i czaaje w dywizji pro Pasha Gaming School – 8 kwietnia

Trójka zawodników z projektu #ARRMY wywalczyła sobie awans do dywizji Pro w Pasha Gaming School. Ciężkie treningi, praca i czas włożony w własny rozwój, opłaciły się w dużym stopniu. Dobrze patrzeć na rozwój rekrutów, którzy być może w niedalekiej przyszłości zawojują polską sceną “Kantera”. Jak mówi sam Paweł “aV” Hadamek: “Bez #ARRMY nie byłoby takiej możliwości!”. Gratulacje chłopaki i życzymy powodzenia.

Drużyna tygodnia projektu #ARRMY – 9 kwietnia

Przedstawiono już piętnastą drużynę tygodnia. Mocny skład rekrutów z #ARRMY, w którym doświadczenie i wiele lat spędzonych na Counter Strike’owych serwerach, łączy się z młodą krwią. Sami jesteśmy ciekawi umiejętności i wyników tej formacji. Powodzenia!

Wywiad z Michałem “SpriNtk2” Wawrzonkowskim – 9 kwietnia

By spełniać swoje marzenia, potrzeba wiele wyrzeczeń. Chcąc osiągnąć wyznaczony cel, niektóre ważne rzeczy odkładamy na bok. Przykładem upartego dążenia do sukcesu jest jeden z uczestników projektu #ARRMY, Michał “SpriNt2k” Wawrzonkowski, któremu udało się dostać do jednej z drużyn tygodnia. W życiu zajmuje się głównie pracą, ale w każdej wolnej chwili z chęcią wchodzi na serwery Counter Strike’a. O tym, jak trudno łączyć pracę z pasją, sytuacjach bez wyjścia i spełnianiu najskrytszych pragnień. Oto młody zawodnik, który czeka na swoją kolej na esportowej scenie. Link do całego artykułu znajduje się tutaj.

Kolejny team tygodnia projektu #ARRMY – 14 kwietnia

Szesnasta już drużyna tygodnia, składająca się z pięciu uczestników projektu. Młode talenty ze świeżym spojrzeniem na grę, przed którymi jeden, wspólny cel – wywalczenie miejsca w ostatecznym składzie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Piraci w Amatorskiej Lidze CS:GO by Krioni.pl – 17 kwietnia

W miniony piątek, drużyna Piratesports Staff (w składzie: Kuba “KubiK” Kubiak, Vanessa “Ruda” Warmusz, Bajdik, Fizer i szpadlo) zagrała swój  pierwszy mecz przeciwko zespołowi Dżyki w ramach Amatorska Liga CS:GO by Krioni.pl. Ekipa piratów, która na co dzień zajmuje się organizacyjną stroną projektu #ARRMY niestety uległa swoim przeciwnikom i spotkanie zakończyło się wynikiem 16:6 dla Dżyków. Kolejny mecz, tym razem z ekipą AGGRESIVE, zostanie rozegrane 29 kwietnia. O transmisji na pewno zostaniecie poinformowani na oficjalnych kanałach piratesports.

Kubik dla TVP Sport – 17 kwietnia

Kuba “KubiK” Kubiak, w wywiadzie dla jednego z głównych polskich mediów, opowiedział między innymi o zmianach na polskiej scenie Counter Strike’a oraz projekcie #ARRMY. Zapraszamy do ciekawej lektury.