Pirates News – bany na Faceit, a projekt #ARRMY

Wracamy do Was z najnowszymi informacjami z pirackiego statku. Oprócz ciężkiej pracy i chwili zabawy, działo się kilka ważnych rzeczy. W dzisiejszych Pirates News czekają na nas m.in. relacja z urodzin kapitana, rozmowa z Kubikiem na temat #ARRMY, oraz intrygująca fala banów od Faceit.

Sto lat, sto lat! – 20 kwietnia

W poniedziałek urodziny obchodził Kapitan całego naszego statku, Bartosz Polender. Imprezy zorganizować nie mogliśmy, ale kolejkę albo dwie zdołaliśmy wypić do monitora. Mamy nadzieję, że Wy również świętowaliście z piracką rodziną. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla szefa wszystkich szefów!

Awans rekrutów #ARRMY do ESL MP – 23 kwietnia

Aż ośmiu naszych rekrutów z #ARRMY wywalczyło sobie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski. Są to: Shaatar, Slepy, Kizzi, Grycek, Demho, RicziMaszynka, ogonnn, kilkapi! Serdecznie gratulujemy chłopakom i życzymy im powodzenia. Pokażcie prawdziwe pirackie oblicze!

Zmiany w projekcie #ARRMY – 23 kwietnia

Główny koordynator projektu, za pośrednictwem social mediów Piratów, poinformował wszystkich o ostatnich zmianach w #ARRMY. Wspomniał również o pirackim składzie na najbliższe rozgrywki w ESEA Advanced. Chętnych do wysłuchania Kubika, odsyłamy do tego linku.

Kubik o obecnym stanie projektu #ARRMY – 24 kwietnia

Obecna sytuacja odgrywa ważną rolę w wielu dziedzinach światowego rynku. Esport, choć od wielu lat jest na fali wznoszącej, teraz być może zyskuje jeszcze więcej. Jednak każdy medal ma dwie strony. Odwołane wydarzenia esportowe oraz zahamowany rozwój wielu ważnych projektów, dają nam wiele do myślenia. O #ARRMY szczerze porozmawiał z nami Kuba “Kubik” Kubiak. Opowiedział nam o obecnej rzeczywistości, z która musi się zmierzyć będąc jednym z organizatorów. Przed nami trzeci etap, jednak w kontekście projektu pojawia się wiele pytań. Czy powstanie szósta część? Czy odbędą się etapy lanowe? Czy jest możliwość dokończenia #ARRMY w formacie online? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym tekście.

Bany od Faceita za game exploit – 25 kwietnia

Szerokim echem odbiła się informacja o fali banów dla graczy używających game exploita. Niestety wśród zawodników, na których nałożono kary, znaleźli się uczestnicy projektu #ARRMY. Oto oficjalne stanowisko koordynatorów inicjatywy w tej sprawie: “Po zapoznaniu się ze szczegółami afery sound exploitowej, postanowiliśmy zawiesić na okres minimum 1 miesiąca każdego członka #ARRMY, który zostanie ukarany banem na dowolnej platformie. Według naszych informacji takich przypadków w Polsce może być jeszcze więcej, czekamy na rozwój sytuacji”.