PARTNERZY POLBIT E-SPORT LEAGUE


                                                                                      

Adam “MrAdamsky” Sobkowiak
Stream: https://www.twitch.tv/mradamsky

Wiek: 18
O mnie: Siema, jestem Adam. Na internecie możecie kojarzyć mnie bardziej jako MrAdamsky. Jestem uczniem technikum informatycznego . Jeśli chodzi o streaming to zajmuję się tym regularnie od września 2018 roku, chociaż nie ukrywam że próbowałem robić to wcześniej lecz nie tak systematycznie jak teraz.Chociaż moja lista ulubionych gier jest bardzo długa to jednak Najczęściej transmituje Fortnite, ponieważ ta gra jest na szczycie tej listy . Moim głównym celem jest uzyskanie programu partnerskiego z Twich.tv . Przyznam jednak, że wynik który posiadam aktualnie bardzo mnie zadowala i jest moim sukcesem. Poza sreamowaniem interesuje się montażem filmów oraz piłką nożną.

—————————————————————————————————————————————————–

                                                                               

Wojciech “SoSo” Dziuban
Stream: https://www.twitch.tv/sosouuu

Wiek: 18
O mnie: Witam wszystkich serdecznie! Nazywam się Wojtek i możecie mnie kojarzyć jako ,,Soso,, . Jestem streamerem na platformie twich tv. Pomysł aby zacząć robić to co robie przyszedł do mnie tak po prostu. . Pewnego dnia pomyślałem, że skoro spędzam dużo czasu na grze ze znajomymi i dużo się przy tym śmiejemy to warto byłoby się tym podzielić. A przy okazji pogadać sobie z osobami na streamowym czacie. Jak długo mam zamiar to robić? Myślę, że do póki gram w gry komputerowe to będę starał się streamować. Jest to moja bardzo wielka pasja i raczej nie prędko z tego zrezygnuję. Jeżeli już uda mi się zebrać stałą widownie będę starał się streamować jak długo tylko będę mógł. Poza samym graniem interesuję się oczywiście e-sportem. Gdy pierwszy raz pojechałem na IEM w Katowicach było to dla mnie było to dla mnie niesamowite przeżycie. Dodało mi to jeszcze większego zapału do kontynuowania mojej pasji. Jeżeli chodzi o moją listę gier to jest ona bardzo długa. Na szczycie listy moich ulubionych gier na pierwszy miejscu na pewno ląduję LoL. Na drugim miejscu są gry typu Battle royal, takie jak Apex Legends i PUBG.

Oczywiście nie gram cały czas na komputerze. W wolnym czasie lubię oglądać wszelkiego gatunku filmy choć przeważnie są to filmy sci-fi, fantasy, akcje lub komedie. Można powiedzieć, że dosłownie jestem kino-maniakiem. Gdy mam więcej czasu potrafię obejrzeć nawet kilka filmów z danej serii.

Chciałbym też z wami podzielić się moimi osiągnięciami i marzeniami. Chciałbym rozwinąć swoje umiejętności w LoLu tak aby zagrać w jakieś drużynie i coś osiągnąć. Mam na myśli tu jakieś mniejsze, polskie turnieje. Chociaż nie będę ukrywał, że bycie członkiem profesjonalnej drużyny i granie na międzynarodowych turniejach było by dla mnie czymś wspaniałym.