Nowy Panel Turniejowy i pierwszy Turniej!

       Wreszcie ukazała się długo oczekiwana, nowa odsłona panelu turniejowego Polbit Esport League, który umożliwia zapisywanie się na zawody e-sportowe w naszej lidze. Od dziś można testować jego działanie i wziąć udział w pierwszych turniejach.

Zapraszamy na rywalizację w FIFA 2019, która odbędzie się 24 marca w godz. 10.00-15.00 w nowej hali Polbit Esport Leauge Arena w Dołujach, z okazji rozpoczęcia współpracy z Pogoń Szczecin w e-sporcie. Mecze będą miały charakter rozgrywek 1 vs 1 na platformach: PC, XBOX ONE oraz PLAYSATION 4.

Aby wziąć udział w zawodach, musisz zdobyć punkty do rejestracji. By to zrobić, polub nasz profil na FB, czyli Polbit Pogoń Szczecin Esport i wyślij majla potwierdzającego (z konta którego użyłeś do rejestracji na panelu) na adres: punkty@eliga.pl, z treścią swojego nick’a na FB i nazwy użytkownika w naszym panelu (ustawiasz ją w USTAWIENIA/DANE PODSTAWOWE/Nazwa użytkownika). Punkty zostaną przyznane w ciągu 24h.

Cieszymy się, że mamy możliwość organizowania takich wydarzeń. Emocje, jakie panują podczas rozgrywek, sprawiają nam przyjemność i motywują do dalszego działania. E-sport rozwija się z niewyobrażalną prędkością, co oznacza, że coraz więcej ludzi angażuje się w wirtualne hobby i nie tylko. Chcielibyśmy połączyć jak największą liczbę graczy, aby konkurencja była jeszcze bardziej intensywna. Dlatego nie zwlekajcie i zapiszcie się już teraz na najbliższy turniej w grze FIFA 2019. Czekają na was atrakcyjne nagrody!