Niższa cena biletów na Polbit Arena Tournament

W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem, ale ograniczonymi możliwościami finansowymi wielu naszych fanów, postanowiliśmy zmniejszyć cenę podstawowego biletu wstępu do symbolicznych 9,99 PLN.

Jako Polbit Esport League zawsze staramy się dostarczać najwyższe emocje wszystkim fanom gier komputerowych. Dlatego też pierwotnie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wydarzenia w formacie, który zapewniłby wszystkim graczom niezapomniane wrażenia. Jednak ze względu na niską sprzedaż biletów podjęliśmy odpowiednie działania, aby zrezygnować z pewnych atrakcji kosztem mniejszej ceny biletów – bo to ona dla wielu fanów była przeszkodą nie do przeskoczenia.
Dlatego też musimy otwarcie powiedzieć, że podczas wydarzenia nie odbędzie się rywalizacja Laser Tag, a wielkoformatowy ekran LED – zapewniający kinowe doznania – zastąpimy wysokobudżetowym projektorem. Pozwoli nam to na niezbędne oszczędności, które przeznaczymy na dalsze wspieranie sportu elektronicznego w regionie.

Pozostałe atrakcje, w tym rozbudowana strefa wirtualnej rzeczywistości od Projekt Reality czy możliwość zdobycia autografu od ulubionego zawodnika – pozostają bez zmian.

Mała zmiana, a cieszy

Dodatkowo chcemy zaznaczyć, że w związku ze zmianami zorganizujemy zdecydowanie większą liczbę konkursów – zarówno na miejscu, jak i dla wszystkich widzów na naszej transmisji online. Chcemy w ten sposób podkreślić, że wszyscy gramy do jednej bramki i jesteśmy w tej samej drużynie.

Podkreślamy również, że dla wszystkich głodnych – niekoniecznie wrażeń czy emocji – zapewnimy możliwość zakupu jedzenia na miejscu. Nie zabraknie też przekąsek, więc każdy łasuch będzie mógł się w pełni skoncentrować na kibicowaniu ulubionym zespołom. Głód nie ma szans.

Ponadto ze względu na promocyjny charakter wydarzenia, firma Polbit przygotuje dla Was bardzo atrakcyjne ceny na sprzęt komputerowy oraz zaprezentuje nową kolekcję gadżetów Polbit Esport League.

>> KUP BILET <<

Informujemy, że bilety w niższej cenie będą dostępne w sprzedaży internetowej do 15 października. Cena zakupu wejścia na miejscu w dniu imprezy wynosi 49,99 PLN.