HALLOWEEN Hearthstone Party

Jesienny czas Halloween to wyjątkowy okres dla każdego fana gier Blizzarda. Z jednej strony jest to zwiastun nadchodzącego Blizzconu, a z drugiej czas wyjątkowej zabawy, pełen strasznych opowieści oraz niesamowitych przygód. Zaduszniki, bo tak w polskiej wersji językowej zwie się ten cudowny festiwal, to nietuzinkowa podróż w samo centrum groteskowego horroru. Jednak czasem odwaga to za mało, aby samemu zmierzyć się z hordami potworów i przerażających dziwadeł. Dlatego też chcemy wyjść naprzeciw wszystkim dzielnym śmiałkom i uroczyście zapraszamy wszystkich miłośników Hearthstone do wspólnej celebracji Zaduszników! Nie tylko, aby odegnać złe duchy, ale przede wszystkim by poznać opowieści lokalnych bohaterów.

Wydarzenie rozpocznie się 3 listopada o godzinie 17:00 w Szczecin Gaming House, przy ul. Kaszubskiej 4 w Szczecinie. Wstęp jest całkowicie darmowy, ale uczestnicy wydarzenia musza sami zadbać o swój napitek oraz strawę, aby mieć siły kontynuować wielogodzinną potyczkę z niezliczonymi koszmarami Zaduszników.

Halloween Hearthstone Party będzie miało status oficjalnej karczmy, więc wszyscy śmiałkowie będą mogli wziąć udział w zmaganiach niezbędnych do odblokowania Kapryśnej Nomki. Zalecamy wziąć swój sprzęt (telefon/tablet/laptop), aby mieć pewność, że dołączycie do wydarzenia, a nowy bohater dołączy do Waszej kolekcji Hearthstone. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać, ponieważ podczas piątkowej batalii będziecie mogli wziąć udział w wielu konkursach sprawdzających Waszą gotowość do walki z nikczemnymi kreaturami. Jeżeli chcesz wiedzieć co dla Was przygotowaliśmy to… po prostu przyjdź. To co dzieje się podczas Zaduszników to na zawsze pozostaje w świecie Zaduszników (i pamięci biesiadników).

Najdzielniejszych śmiałków chcielibyśmy zaprosić na przerażający TURNIEJ! W sakwie nagród znajduje się aż 150 złotych dla najskuteczniejszych wojowników. Wystarczy, że przygotujecie 4 talie (BO5 z banem) reprezentujące różne klasy i spełniające wymogi formatu standardowego. Turniej rozpocznie się o godzinie 18:00, więc prosimy o przybicie do karczmy ze stosownym wyprzedzeniem. Liczymy jednak na gorący doping oraz rywalizację w zadusznikowym duchu fair play.