Finały pierwszego sezonu już blisko!

Już w ten weekend (24-25 czerwca) odbędzie się długo wyczekiwany finał Ekstraligi. Po emocjonującym sezonie udało się wyłonić cztery zespoły, które będą reprezentować najlepsze lokalne drużyny:

Team Replay
FeelMystery
Jankar e-Sport
Stressless Foxes

Zawodnicy zmierzą się w turnieju z czterema formacjami, które otrzymały zaproszenie do naszych rozgrywek. Lista pretendentów prezentuję się następująco:

PACT.Black
E-Blue Angels
E2 Esports (Norwegia)
Gripen Esports (Szwecja)

Gracze w rozgrywkach rywalizować będą o 2000 euro. Dodatkowo najlepsi strzelcy zostaną obdarowani specjalnymi nagrodami za szczególne osiągnięcia w turnieju. Każdy z uczestników może liczyć także na pakiet upominków, jak również na aplauz szczecińskiej publiczności.

Grupa A

Team Replay – E2 Esports
Stressless Foxes – E-Blue Angels

Grupa B

FeelMystery – Gripen Esports
Jankar e-Sport – PACT.Black

Zwycięzcy spotkań spotkają się ze sobą w meczu o awans do półfinału. Z kolei przegrani rywalizować będą o pozostanie w turnieju i przeprawę przez ćwierćfinał. Mecze w fazie grupowej odbywać się będą w formacie BO1, a faza pucharowa BO3.

Emocji z pewnością nie zabraknie. Mateusz “Sielu” Sielicki, kapitan FeelMystery, na pytanie o trudnego oponenta bez wahania odpowiada, że jego zespół nikogo się nie boi. Jak sam deklaruje jego zawodnicy są w niesamowitej dyspozycji i z niecierpliwością czekają na pokazanie umiejętności na jednym z najważniejszych turniejów w ich karierze.
Damian “MdN” Kisielewski, prowadzący Stressless Foxes, wskazuje FeelMystery oraz PACT Black jako głównych faworytów do wygrania całego turnieju. Dodaje jednak, że jego drużyna zrobi wszystko, aby być największą niespodzianką całej rywalizacji. “Nie mamy nic do stracenia” – podsumowuje.

Turniej odbędzie się w Azoty Arena, a na odwiedzających czeka cała masa atrakcji. Możliwość sprawdzenia się w indywidualnych pojedynkach, sprzęt do VR czy konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a transmisja z rozgrywek będzie również dostępna zupełnie za darmo w Internecie.

Dla najwierniejszych fanów przygotowaliśmy bilety premium. Cena takiej wejściówki to 30 złotych za całe, dwudniowe wydarzenia. Pula bonusów prezentuję się naprawdę atrakcyjnie:

Gwarantowane miejsce siedzące
Możliwość spotkania zawodników w strefie graczy
Zestaw ekskluzywnych pamiątek (w tym skiny!)
Ciepły posiłek w czasie trwania turnieju