ARRMY GREEN z awansem do Esport Tour

Perspektywa projektu #ARRMY z tygodnia na tydzień kreuje się w kolorowych barwach. Pozytywne wyniki zawodników w poszczególnych projektach napawają wielkim optymizmem. Do kolejnych inicjatyw, w których młodzi piraci spisali się na medal, dołącza Esport Tour. Tam ekipa ARRMY GREEN zapewniła sobie awans do głównego etapu!

Od kiedy piratesports otrzymało slota do ligi ESEA Advanced od organizacji Illuminar Gaming, szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia u młodych adeptów widocznie wzrosły. Koordynatorzy projektu #ARRMY wykorzystali tę sytuację i wprowadzili małe zmiany w kontekście przebiegu całej inicjatywy i szkolenia wewnętrznych drużyn.

Nowa rzeczywistość tworzy nowe rozwiązania. Z taką myślą w ostatnim czasie utworzono cztery utalentowane ekipy o wdzięcznych nazwach: TEAM YELLOW, TEAM BLACK, TEAM GOLD oraz TEAM GREEN. Zawodnicy, którzy występują w owych zespołach, dają z siebie wszystko na treningach i pokazują się z jak najlepszej strony podczas rozgrywanych turniejów, bowiem nagrodą za świetną prezencję jest miejsce w oficjalnym składzie ARRMY w ESEA Advanced. Rywalizacja na tak wysokim szczeblu z pewnością oferuje ogrom potrzebnych umiejętności i doświadczenia, które będą mogli wykorzystać w swojej dalszej karierze.

W ostatnim czasie “zielona” ekipa wzięła udział w kwalifikacjach do głównego turnieju Esport Tour. Przebrnęła ona przez fazę eliminacyjną bezproblemowo pokonując w finale drużynę Punchliners. Łącznie w zmaganiach udział wzięły sześćdziesiąt cztery drużyny, z których to właśnie piraci zaprezentowali się najlepiej.

Grycek, warp, zefia, pendzel i katkaxd, dzięki wygranej zapewnili sobie miejsca na obozie treningowym zorganizowanym w Game Spot Cyberwolves. Bootcamp ma za zadanie wspomóc drużynę pod kątem kształcenia i dać możliwość profesjonalnego przygotowania się do ostatecznych rozgrywek. Przed graczami duże wyzwanie, ponieważ na zwycięzców czeka etap lanowy kończący cały projekt, jednak nie znamy jeszcze jego dokładnej daty.

To był drugi z czterech zapowiedzianych wcześniej etapów kwalifikacji online. W poprzednich zmaganiach Team Konf1tura nie miał sobie równych. Następne eliminacje online odbędą się w dniach 27-28 czerwca. Czekamy na wiele esportowych emocji i całym sercem wspieramy pirackich rekrutów!