Paralaksa tła

Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #2

Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #1
22 listopada 2017
Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #3
27 listopada 2017

Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #2

W drugich zmaganiach Rocket League Polbit Challenge ponownie najlepsza okazała się Restrukturyzacja. Tym razem w odmienionym składzie (adixox oraz Expp) szturmem pokonali pozostałych pretendentów do tytułu. Jak wyglądała ich droga na szczyt?

Do turnieju zapisało się 14 zespołów. Po wstępnej selekcji, szybko udało się przebrnąć do ćwierćfinałów. Tu nie brakowało wirtuozerii, a starzy wyjadacze po raz kolejny pokazali klasę. O rozstrzygnięciach meczów niejednokrotnie decydował przebłysk geniuszu pojedynczego gracza, nawet pomimo tego, że wyniki wydają się być bardzo jednostronne. Walki nie brakowało, a włożone serce w każde pojedyncze spotkanie z pewnością pozwoli grać jeszcze lepiej w przyszłych zmaganiach.

Na turniejowym komunikatorze pojawił się język angielski, co w logiczny sposób oznaczało, że wśród uczestników byli również zawodnicy spoza Polski. Red super gaints pokazało jak należy rywalizować z najlepszymi, ale na finiszu Restrukturyzacja okazała się bezbłędna. W drugim półfinale WLB pewnie pokonało Team Owl.

Trudno wyrokować co przyniesie kolejny sezon rozgrywek, ale z pewnością jesteśmy miło zaskoczeni ciepłym przyjęciem ze strony graczy Rocket League. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać zainteresowanie rozgrywkami. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki, prawda?