Paralaksa tła

Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #1

Maliasz ograł wszystkich. Podsumowanie Halloween Hearthstone Party.
22 listopada 2017
Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #2
22 listopada 2017

Podsumowanie Rocket League Polbit Challenge #1

W inauguracyjnych rozgrywkach Rocket League Polbit Challenge wzięło udział 16 dwuosobowych zespołów. Zawodnicy z niecierpliwością czekali na początek zmagań, podchodząc do turnieju z szacunkiem do innych graczy. Na oficjalnym komunikatorze turniejowym trwała piknikowa atmosfera. Wszyscy wymieniali się spostrzeżeniami na temat gry oraz zgodnie twierdzili, że kierunek Rocket League to coś czego brakowało w rozgrywkach Polbit Esport League.

Pierwsza runda była formalnością dla większości zespołów. Prawie we wszystkich starciach padł wynik 2-0. Wyjątkiem było starcie co tu wpisać z panikaGaming. Lider zespołu panikaGaming, kabanos, nie ukrywał radości takim rozstrzygnięciem i z pozytywną energią ruszył do kolejnego meczu.

Zawodnicy z ulgą odetchnęli po pierwszej fazie. Emocje ciągle były wielkie, ale kierowcy koncentrowali się na zdroworozsądkowej determinacji niż na wyniszczającej tremie. Kilka pozdrowień, życzenie powodzenia w następnym spotkaniu i znowu mogliśmy kibicować najlepszym, amatorskim zespołom Rocket League.

Czym dalej w las, tym więcej drzew. Poziom rozgrywek szybował w górę, mecze były wyrównane i przesiąknięte wspaniałymi zagraniami. Nie brakowało szybkiej i dynamicznej walki o piłkę oraz widowiskowych, podniebnych aeriali. Kto okazał się najlepszy w całym turnieju?

Zwycięzcą pierwszego turnieju Rocket League Polbit Challenge została drużyna Restrukturyzacja. Jak przyznał sam kapitan zespołu, JankeSLord, w rozgrywkach Rocket League ważna jest nie tylko pula nagród, ale również możliwość sprawdzenia się z innymi przeciwnikami w meczu o stawkę. Gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnych turniejach.