Paralaksa tła

Rocket League Polbit Challenge

HALLOWEEN Hearthstone Party.
30 października 2017
Straszne granie. W co warto zagrać w Halloween?
30 października 2017

Rocket League Polbit Challenge

Prędkość. Czasem pomijamy tak wiele, gdy beznamiętnie wpatrujemy się za okno. Poszukujemy odpowiedzi, która nigdy nie nadchodzi. Sekundy mijają, a świat za szybą ani drgnie. W pewnym momencie coś pęka i popycha nas do działania. Ziemia drży niebezpiecznie, adrenalina buzuje, a głośny pisk opon przerywa nostalgiczny moment zadumy. To czas bezkompromisowej rywalizacji, bestialskiej walki o dominację na boisku. Bo oto po wielkim oczekiwaniu możemy z dumą przedstawić nowy tytuł oficjalnie wspierany przez Polbit Esport League - Rocket League.

To połączenie gry wyścigowej z piłką nożną to nie lada gratka dla wszystkich miłośników intensywnej rozgrywki. Tytuł czerpie od najlepszych: adaptując realistyczny model jazdy z podniebnymi akrobacjami. Szybka i widowiskowa gra idą w parze, czyniąc tę produkcję niezwykle grywalną i satysfakcjonującą.

 
Cieszę się, że w listopadzie będziemy mogli przeprowadzić serię turniejów w Rocket League. Jest to bardzo dynamiczny tytuł, który może zapoczątkować nowy rozdział w historii Polbit Esport League. Jestem wielkim fanem Counter-Strike: Global Ooffensive oraz League of Legends, ale zdaję sobie sprawę, że miłośnicy innych produkcji również powinni mieć możliwość uczestnictwa w naszych zmaganiach. Sądzę, że jeszcze w tym roku będziemy mogli przywitać kolejne gry, w formie interesujących turniejów, bądź równie ciekawych pokazów czy recenzji. Pragniemy z przytupem zakończyć bieżący rok, aby pokazać, że był to bardzo dynamiczny okres naszej działalności. Bez wątpienia następny będzie jeszcze lepszy, przynajmniej dla fanów Rocket League. Bardzo liczymy na zaangażowanie samej społeczności oraz o udostępnianie informacji o zmaganiach. Chcemy, aby jak najwięcej fanów gry mogło dowiedzieć się o inicjatywie, aby w przyszłym roku zaproponować jeszcze więcej cyklicznej rywalizacji.

Filip Mozol, Community Manager Polbit Esport League

 
 

Terminy rozgrywek

W listopadzie, w każdy wtorek, odbywać się będzie turniej Rocket League na PC w formacie 2vs2. W każdym z nich zwyciezki duet będzie mógł zdobyć 50 zł. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich miłośników gry również z tego powodu, że od Waszego zaangażowania będzie zależała przyszłość tytułu w ramach rozgrywek Polbit Esport League. Kto okaże się najlepszy?