Paralaksa tła

Pierwszy turniej Fifa17 – harmonogram

Trenuj w Azoty Arena
15 maja 2017
Akademia CS:GO by Polbit.com – Cache
19 maja 2017

Pierwszy turniej Fifa 2017

Już 21.05.2017 na Azoty Arenie w Szczecinie rusza turniej Fifa 17. Zawodnicy będą grali na konsolach XboxOne - zgłoszenia nadesłało 60 śmiałków którzy zostali podzieleni na 15 grup po 4 drużyny w każdej grupie - 2 drużyny wychodzą z grupy - Od 1/32 finału system pucharowy 1 vs 1.

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Rozkład Grup

Nazwa gracza
Damian "AK.93" Kościołek
Adam "Wasek" Wąsowski
Michał "Buffon" Mierzicki
Patryk "pilarzyk18" Pilarski
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Damian "AK.93" Kościołek - Patryk "pilarzyk18" Pilarski
  • Adam "Wasek" Wąsowski - Michał "Buffon" Mierzicki
Runda 2
  • Damian "AK.93" Kościołek - Michał "Buffon" Mierzicki
  • Patryk "pilarzyk18" Pilarski - Adam "Wasek" Wąsowski
Runda 3
  • Damian "AK.93" Kościołek - Adam "Wasek" Wąsowski
  • Michał "Buffon" Mierzicki - Patryk "pilarzyk18" Pilarski
Nazwa gracza
Arkadiusz "arqdjo" Szot
Hubert "Hubidoe" Walentowicz
Kacper "kacperkaska" Kaska
Grzegorz "Grzenio44" Nowak
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Arkadiusz "arqdjo" Szot - Grzegorz "Grzenio44" Nowak
  • Hubert "Hubidoe" Walentowicz - Kacper "kacperkaska" Kaska
Runda 2
  • Arkadiusz "arqdjo" Szot - Kacper "kacperkaska" Kaska
  • Grzegorz "Grzenio44" Nowak - Hubert "Hubidoe" Walentowicz
Runda 3
  • Arkadiusz "arqdjo" Szot - Hubert "Hubidoe" Walentowicz
  • Kacper "kacperkaska" Kaskai - Grzegorz "Grzenio44" Nowak
Nazwa gracza
Michał "misk0v" Wiaderek
Mateusz "matiswica" Swica
Andrzej "andyrm89" Stępień
Paweł "Angelboy" Aniołkowski
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Michał "misk0v" Wiaderek - Paweł "Angelboy" Aniołkowski
  • Mateusz "matiswica" Swica - Andrzej "andyrm89" Stępień
Runda 2
  • Michał "misk0v" Wiaderek - Andrzej "andyrm89" Stępień
  • Paweł "Angelboy" Aniołkowski - Mateusz "matiswica" Swica
Runda 3
  • Michał "misk0v" Wiaderek - Mateusz "matiswica" Swica
  • Andrzej "andyrm89" Stępień - Paweł "Angelboy" Aniołkowski
Nazwa gracza
jhermanski
Filip "Fexter123" Jasiński123
Patryk "Slej"
Bartosz "bartyi" Adamczyk
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • jhermanski - Bartosz "bartyi" Adamczyk
  • Filip "Fexter123" Jasiński123 - Patryk "Slej"
Runda 2
  • jhermanski - Patryk "Slej"
  • Bartosz "bartyi" Adamczyk - Filip "Fexter123" Jasiński123
Runda 3
  • jhermanski - Filip "Fexter123" Jasiński123
  • Patryk "Slej" - Bartosz "bartyi" Adamczyk
Nazwa gracza
Bartłomiej "Bartolinhos" Stanek
Piotr "Grudzio" Grudziński
Marcin "KrzaQza" Zakrzewski
Adam "Adamino1999" Nowak
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Bartłomiej "Bartolinhos" Stanek - Adam "Adamino1999" Nowak
  • Piotr "Grudzio" Grudziński - Marcin "KrzaQza" Zakrzewski
Runda 2
  • Bartłomiej "Bartolinhos" Stanek - Marcin "KrzaQza" Zakrzewski
  • Adam "Adamino1999" Nowak - Piotr "Grudzio" Grudziński
Runda 3
  • Bartłomiej "Bartolinhos" Stanek - Piotr "Grudzio" Grudziński
  • Marcin "KrzaQza" Zakrzewski - Adam "Adamino1999" Nowak
Nazwa gracza
Mateusz "matizygmunt" Sarniak
Mateusz "SMMATI" Śmieciński
Norbert "megaNORBI" Węgrzyn
Patryk "Paniol" Pańka
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Mateusz "matizygmunt" Sarniak - Patryk "Paniol" Pańka
  • Mateusz "SMMATI" Śmieciński - Norbert "megaNORBI" Węgrzyn
Runda 2
  • Mateusz "matizygmunt" Sarniak - Norbert "megaNORBI" Węgrzyn
  • Patryk "Paniol" Pańka - Mateusz "SMMATI" Śmieciński
Runda 3
  • Mateusz "matizygmunt" Sarniak - Mateusz "SMMATI" Śmieciński
  • Norbert "megaNORBI" Węgrzyn - Patryk "Paniol" Pańka
Nazwa gracza
Adrian "Kraju" Rubacha
Filip "Belicjusz" Leda
Kamil "kadzil" Koszela
Alex "alexy1999" Frąc
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Adrian "Kraju" Rubacha - Alex "alexy1999" Frąc
  • Filip "Belicjusz" Leda - Kamil "kadzil" Koszela
Runda 2
  • Adrian "Kraju" Rubacha - Kamil "kadzil" Koszela
  • Alex "alexy1999" Frąc - Filip "Belicjusz" Leda
Runda 3
  • Adrian "Kraju" Rubacha - Filip "Belicjusz" Leda
  • Kamil "kadzil" Koszela - Alex "alexy1999" Frąc
Nazwa gracza
Oskar "boska" Bogusz
Rafał "Papitto" Łązecki
Radosław "RadZag96" Zagórski
Karol "johny10505" Tomicki
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Oskar "boska" Bogusz - Karol "johny10505" Tomicki
  • Rafał "Papitto" Łązecki - Radosław "RadZag96" Zagórski
Runda 2
  • Oskar "boska" Bogusz - Radosław "RadZag96" Zagórski
  • Karol "johny10505" Tomicki - Rafał "Papitto" Łązecki
Runda 3
  • Oskar "boska" Bogusz - Rafał "Papitto" Łązecki
  • Radosław "RadZag96" Zagórski - Karol "johny10505" Tomicki
Nazwa gracza
Bartłomiej "barto494" Janeczek
Gracjan "gracjan2000" Sylwestrzak
Aleksander "Olek2310" Łąk
Marcin "jasio102" Barański
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Bartłomiej "barto494" Janeczek - Marcin "jasio102" Barański
  • Gracjan "gracjan2000" Sylwestrzak - Aleksander "Olek2310" Łąk
Runda 2
  • Bartłomiej "barto494" Janeczek - Aleksander "Olek2310" Łąk
  • Marcin "jasio102" Barański - Gracjan "gracjan2000" Sylwestrzak
Runda 3
  • Bartłomiej "barto494" Janeczek - Gracjan "gracjan2000" Sylwestrzak
  • Aleksander "Olek2310" Łąk - Marcin "jasio102" Barański
Nazwa gracza
Jakub "Kowcio0703" Kowalczyk
Norbert "NARESS" Kowalski
Jakub "wojciech1012" Wojciechowski
Adrian "Adiaano" Michałowski
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Jakub "Kowcio0703" Kowalczyk - Adrian "Adiaano" Michałowski
  • Norbert "NARESS" Kowalski - Jakub "wojciech1012" Wojciechowski
Runda 2
  • Jakub "Kowcio0703" Kowalczyk - Jakub "wojciech1012" Wojciechowski
  • Adrian "Adiaano" Michałowski - Norbert "NARESS" Kowalski
Runda 3
  • Jakub "Kowcio0703" Kowalczyk - Norbert "NARESS" Kowalski
  • Jakub "wojciech1012" Wojciechowski - Adrian "Adiaano" Michałowski
Nazwa gracza
Paweł "Kibic95" Bachur
Jakub "eaq" Frątczak
Marceli "sniadekx" Śniadecki
Patryk "jokerek112" Płuciennik
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Paweł "Kibic95" Bachur - Patryk "jokerek112" Płuciennik
  • Jakub "eaq" Frątczak - Marceli "sniadekx" Śniadecki
Runda 2
  • Paweł "Kibic95" Bachur - Marceli "sniadekx" Śniadecki
  • Patryk "jokerek112" Płuciennik - Jakub "eaq" Frątczak
Runda 3
  • Paweł "Kibic95" Bachur - Jakub "eaq" Frątczak
  • Marceli "sniadekx" Śniadecki - Patryk "jokerek112" Płuciennik
Nazwa gracza
Krystian "EBE EBE" Te
Dawid "Squirtle" Nowak
Bartosz "Bartoszek" Jarocki
Seweryn "wojtusz" Malanowski
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Krystian "EBE EBE" Te - Seweryn "wojtusz" Malanowski
  • Dawid "Squirtle" Nowak - Bartosz "Bartoszek" Jarocki
Runda 2
  • Krystian "EBE EBE" Te - Bartosz "Bartoszek" Jarocki
  • Seweryn "wojtusz" Malanowski - Dawid "Squirtle" Nowak
Runda 3
  • Krystian "EBE EBE" Te - Dawid "Squirtle" Nowak
  • Bartosz "Bartoszek" Jarocki - Seweryn "wojtusz" Malanowski
Nazwa gracza
Bartosz "Bartek" Polender
Damian "kespl" Sierocki
Livio
Kacper "KIPER" Pietrzak
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Bartosz "Bartek" Polender - Kacper "KIPER" Pietrzak
  • Damian "kespl" Sierocki - Livio
Runda 2
  • Bartosz "Bartek" Polender - Livio
  • Kacper "KIPER" Pietrzak - Damian "kespl" Sierocki
Runda 3
  • Bartosz "Bartek" Polender - Damian "kespl" Sierocki
  • Livio - Kacper "KIPER" Pietrzak
Nazwa gracza
Szymon "Olbin" Olbiński
Mariusz "shadow91" Tomaszewski
Michał "szczypiorek1948" Ambroszkiewicz
Patryk "WEGA" Życiński
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Szymon "Olbin" Olbiński - Patryk "WEGA" Życiński
  • Mariusz "shadow91" Tomaszewski - Michał "szczypiorek1948" Ambroszkiewicz
Runda 2
  • Szymon "Olbin" Olbiński - Michał "szczypiorek1948" Ambroszkiewicz
  • Patryk "WEGA" Życiński - Mariusz "shadow91" Tomaszewski
Runda 3
  • Szymon "Olbin" Olbiński - Mariusz "shadow91" Tomaszewski
  • Michał "szczypiorek1948" Ambroszkiewicz - Patryk "WEGA" Życiński
Nazwa gracza
Bartek "bartaaz" Tomala
Rafał "Pasterz" Zakrzewski
Bartosz "SurmislaVPl" Surma
Mikołaj "Aureate" Szymkowiak
Zaplanowane spotkania
Runda 1
  • Bartek "bartaaz" Tomala - Mikołaj "Aureate" Szymkowiak
  • Rafał "Pasterz" Zakrzewski - Bartosz "SurmislaVPl" Surma
Runda 2
  • Bartek "bartaaz" Tomala - Bartosz "SurmislaVPl" Surma
  • Mikołaj "Aureate" Szymkowiak - Rafał "Pasterz" Zakrzewski
Runda 3
  • Bartek "bartaaz" Tomala - Rafał "Pasterz" Zakrzewski
  • Bartosz "SurmislaVPl" Surma - Mikołaj "Aureate" Szymkowiak

Rozkład dnia

  • 9:00 - 10:30 Faza grupowa: (9:00 - 10:30)

    Rozgrywki uczestników z grup:
    Grupa 1
    Grupa 2
    Grupa 3
    Grupa 4
    Grupa 5
  • 10:30 - 12:00 Faza grupowa: (10:30 - 12:00)

    Rozgrywki uczestników z grup:
    Grupa 6
    Grupa 7
    Grupa 8
    Grupa 9
    Grupa 10
  • 12:00 - 13:30 Faza grupowa: (12:00 - 13:30)

    Rozgrywki uczestników z grup:
    Grupa 11
    Grupa 12
    Grupa 13
    Grupa 14
    Grupa 15
  • 13:30 - 14:301/16 Fazy pucharowej (13:30 - 14:30)

    Rozgrywki fazy pucharowej 1/16 finału - 16 meczy
  • 14:30 - 15:001/8 Fazy pucharowej (14:30 - 15:00)

    Rozgrywki fazy pucharowej 1/8 finału - 8 meczy
  • 15:00 - 15:15Półfinały (15:00 - 15:15)

    Rozgrywki fazy pucharowej 1/2 finału - 4 meczy
  • 15:15 - 15:30Mecz o 3 miejsce (15:15 - 15:30)

    Mecz finałowy o zajęcie trzeciego miejsca
  • 15:30 - 15:45Finał (15:30 - 15:45)

    Mecz finałowy pierwszego turnieju Polbit Esport League!

Nagrody

Regulamin Fifa 2017

1Postanowienia ogólne
  • Organizatorem rozgrywek „Polbit Esport League” jest firma POLBIT Bartosz Polender z siedzibą w Dołujach (72-002) przy ulicy Słoneczny Sad 4h NIP 8511389368 REGON 811161304, zwana dalej Organizatorem.
  • Poniższy Regulamin gry Fifa 17 (zwany dalej „Regulaminem”) reguluje zasady ogólne dla gry Fifa 17
  • Każdy z Uczestników zobowiązany jest do zapoznania się z treścią Regulaminu gry Fifa 17, regulaminu Ligi Polbit Esport League (dostępnego pod adresem http://www.eliga.pl/regulamin) oraz jego przestrzegania.
  • Organizator zastrzega możliwość ewentualnego wprowadzenia zmiany treści Regulaminu.
  • Przystąpienie do uczestnictwa w rozgrywkach oznacza znajomość przez Uczestników treści Regulaminów i ich akceptację.
2System rozgrywek
  • W turnieju biorą udział samodzielni gracze. Mecze rozgrywane są na konsolach Xbox One.
  • W początkowej fazie mecze rozgrywane są systemem grupowym - uczestnicy zostają podzieleni na 4 osobowe grupy w których rozgyrwają mecz na zasadzie każdy z każdym - z grupy wychodzą dwie drużyny posiadające największą ilość punktów.
  • W fazie pucharowej mecze rozgrywane są w systemie drabinkowym.
  • Do startu w fazie pucharowej uprawnione są 32 drużyny.
  • W wyjątkowych okolicznościach (nie sprzyjająca ilość graczy) z grupy może wyjść drużyna która znajdowała się na 3 miejscu - wybrana zostanie drużyna posiadająca największą liczbę zwycięstw, w przypadku drużyn z takim samym wynikiem zwycięstw pod uwagę brany będzie bilans bramek.
  • Jeżeli drużyny znajdujące się na 3 miejscu będą posiadały tą samą ilość zwycięstw, taki sam bilans bramek dopuszczalne jest zorganizowanie meczu którego zwycięzca dostanie się do grupy pucharowej.
  • W rundzie pucharowej w przypadku remisu obowiązuje klasyczna dogrywka, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to o awansie decydują rzuty karne.
  • Układ uczestników w grupach jest losowy, tworzony przez organizatora, ostateczny.
  • Mecz przerwany z przyczyn leżących po stronie Organizatora będzie niezwłocznie powtórzony od stanu 0:0 z pełnym limitem czasu.
3Rozgrywka meczowa
  • Wszystkie mecze rozgrywane są w grze FIFA 17 na konsolach XBOX ONE.
  • Mecze rozgrywane są poprzez mecz towarzyski, drużynami klubowymi. Nie stosujemy drużyn z FUT.
  • Zabronione jest używanie Drużyn Światowej XII i Klasycznej XII.
  • Każdy uczestnik ma 120 sekund na dokonanie zmian w składach swoich zespołów.
  • podczas rozgrywki zmiana zawodnika ze składu rezerwowych musi nastąpić w ciągu 60 sekund
  • Brak stawiennictwa do rozgrywki uznawana jest za walkower wygrana 1:0 dopisywana jest do konta przeciwnika.
4Ustawienia gry
  • Ustawienia gry będą takie same na każdym stanowisku:
    • Długość połowy: 4 minuty
    • Poziom trudności: Legendarny
    • Szybkość gry: Normalna
    • Kontuzje: wyłączone
    • Spalone: włączone
    • Kartki: włączone
    • Zagrania ręka: wyłączone
    • Liczba zmian: 3
    • Sterowanie: Dowolne
    • Kamera: Telewizyjna
  • Zmiana ustawień gry przez gracza jest zabroniona
5Działania zabronione i kary
  • Niesportowa gra - naruszenie jednego z poniższych punktów przez jakiegokolwiek gracza, może skutkować: otrzymaniem ostrzeżenia, przegraną przez walkower lub dyskwalifikacją z turnieju.
  • Za niesportowe zachowanie uznaje się:
    • celowe wyłączenie konsoli lub telewizora
    • gra na czas poprzez zbyt długi podawanie w obronie na własnej połowie w celu utrzymania korzystnego wyniku
    • oczywiste pozwolenie przeciwnikowi wygrania meczu
    • Każdy Uczestnik zobowiązany jest do zachowywania zgodnego z zasadami fair play, w szczególności niedopuszczalne jest używanie przez Uczestników słów powszechnie używanych za obelżywe, nieprzyzwoitych gestów, aktów agresji oraz wandalizmu.
  • Uszkodzenie lub zniszczenie rzeczy przez uczestnika turnieju pokrywa uczestnik, który zawinił.
  • Przy stanowiskach do gier obowiązuje całkowity zakaz spożywania jakichkolwiek napojów i posiłków.
  • Celem organizatora jest organizacja sprawiedliwego turnieju na równych zasadach dla wszystkich uczestników. W sytuacjach spornych które nie są zawarte w powyższym regulaminie decyzję ostateczną podejmuje Organizator. Decyzje Organizatora są ostateczne.