Paralaksa tła

Środy z Hearthstone

Ostatnie miejsca na turniej FIFA17
11 maja 2017
Zapowiedź rozgrywek Ligi Otwartej
12 maja 2017

Środy z Hearthstone

Hearthstone oficjalnie dołącza jako tytuł turniejowy do rozgrywek Polbit Esport League. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom społeczności postanowiliśmy zaprezentować zupełnie nowy cykl spotkań na których będziecie mogli poznać lokalnych graczy i razem tworzyć wyjątkową społeczność najlepszej gry karcianej w świecie Warcrafta.

W ramach inicjatywy zamierzamy organizować cotygodniowe turnieje z nagrodami dla 16 graczy. Wpisowe na turniej to 10 zł, a pula nagród każdych rozgrywek to 160 zł. Mecze rozgrywane będą w systemie szwajcarskim, w formacie standard BO5. Oznacza to, że każdy z zawodników zobligowany jest do przygotowania przynajmniej 3 talii, które będą spełniały kryteria trybu standard. Podczas spotkań będziemy także transmitować rozgrywki Hearthstone Global Games. Wierzymy, że możliwość rywalizacji oraz obserwowania utalentowanych zawodników ze świata będzie kluczem do zwycięstwa w wielu kolejnych inicjatywach od Polbit Esport League.

Zapewniamy dostęp do komputerów, dobry humor oraz możliwość współtworzenia najaktywniejszej społeczności Hearthstone w województwie zachodniopomorskim!

Pamiętajcie także, że podczas spotkania będzie możliwość odblokowania specjalnego rewersu kart - Fireside Friends. Może to być doskonała okazja do pokazania swoim znajomym jak bardzo jesteście zaangażowani w rozwój Hearthstone.

Najbliższe rozgrywki: